SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 6057424

nr 605 7424

Bägare

Otydliga stämplar, 1700-/1800-tal, höjd: 12, 5

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 19 oktober 2009
kl 17:05:04